preskoči na sadržaj

Osnovna škola Matija Antun Reljković Cerna

Login
e-Dnevnik poveznica

Popis udžbenika za

školsku godinu 2017./2018.

 

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

Koliko je sati ?

Skockajte web! 2012

Anketa (mala)
Da li pročitaš knjigu koju posudiš u školskoj knjižnici?







Koliko je stupnjeva?

Weather Widget

Tko je trenutno online!  

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 9. 2011.

Ukupno: 920763
Ovaj mjesec: 1866
Ovaj tjedan: 167
Danas: 10
Sandučić povjerenja

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

Prije podne

1. sat     7.30 – 8.15

2. sat     8.20 – 9.05

Veliki odmor

3. sat       9.20– 10.05

4. sat    10.10 – 10.55

5. sat    11.00 – 11.45

6. sat    11.50 – 12.30

 

Poslije podne

1. sat     12.45 – 13.30

2. sat     13.35 – 14.20

Veliki odmor

3. sat    14.35 – 15.20

4. sat    15.25 – 16.10

5. sat    16.15 – 17.00

6. sat    17.05– 17.50

Logo škole i QR Code

 


QRCode

QR CODE

Vijesti iz MZOS
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Predmeti

Hrvatski jezik

  • Jasna Živković
  • Nevenka Bertić
  • Verica Špehar - Vratarić

Likovna kultura

  • Željko Begović
  • Slavica Salak - Balenović
  • Marija Vidaković

Glazbena kultura

  • Julijana Jukić

Engleski jezik

  • Ivana Bošković
  • Jelica Barišić
  • Matea Šebalj

Matematika

  • Ana Mrkonjić
  • Silvija Grujić
  • Marina Stipić

Priroda-Biologija

  • Marija Blesić
  • Svjetlana Bašić

Kemija

  • Dinka Kaluđer

Fizika

  • Tomislav Šunjić

Povijest

  • Mato Bošković
  • Dragana Valjak
  • Irena Jelić

Geografija

  • Ante Kovačević

Tehnička kultura

  • Marko Zelenić

Tjelesna i zdravstvena kultura

  • Ivana Topalović
  • Mario Lovrić
  • Ivana Bogdanović

Informatika

  • Domagoj Bujadinović
  • Tomislav Šunjić

Njemački jezik

  • Mato Bošković
  • Ivana Bujadinović

Vjeronauk

  • Franjo Čolakovac
  • Leopold Volf
  • Marija Barukčić

Razredna nastava

  • Snježana Ivanković
  • Inka Svirčević
  • Zdenka Kamenicki
  • Eva Markuš
  • Ana Softa
  • Nikola Berać
  • Anita Krznarić
  • Katarina Potnek
  • Ines Grabovac
  • Kristina Selthofer
  • Marija Babić
  • Matea Pavlović
  • Ivana Grgić



preskoči na navigaciju