preskoči na sadržaj

Osnovna škola Matija Antun Reljković Cerna

Login
e-Dnevnik poveznica

Popis udžbenika za

školsku godinu 2017./2018.

 

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

Koliko je sati ?

Skockajte web! 2012

Anketa (mala)
Da li pročitaš knjigu koju posudiš u školskoj knjižnici?







Koliko je stupnjeva?

Weather Widget

Tko je trenutno online!  

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 9. 2011.

Ukupno: 938523
Ovaj mjesec: 4304
Ovaj tjedan: 1460
Danas: 50
Sandučić povjerenja

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

Prije podne

1. sat     8,00  –   8,45

2. sat     8, 50 –  9,35

Veliki odmor

3. sat       9,50 – 10,35

4. sat    10,40 – 11,25

5. sat    11,30 – 12,15

6. sat    12,20 – 13,05

 

Poslije podne

1. sat     13, 15 – 14,00

2. sat     14,05 –  14,50

Veliki odmor

3. sat    15,05 –  15,50

4. sat   15,55 –  16,40

5. sat    16,45 –  17-30

6. sat    17,35 –  18,20

Logo škole i QR Code

 


QRCode

QR CODE

Vijesti iz MZOS
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Popis djelatnika OŠ Matija Antun Reljković u 2017./2018. školskoj godini

Ravnatelj:

  • Ilija Grgić, prof.

Stručni suradnici:

  • Pedagog:

Ivana Markovinović, prof.

  • Psiholog:

Irena Srdanović, dipl. psih.prof.

  • Defektolog:

Josipa Markobašić, prof.

  • Knjižničar:

Sanja Kovač - Čičković, dipl. knjižničar

Razredna nastava

1. razred

  • Snježana Ivanković (1.a)
    • nastavnik razredne nastave, VŠS
  • Zdenka Kamenicki (1.b)
    • nastavnik razredne naszave, VŠS

2. razred

  • Inka Svirčević (2.a)
    • nastavnik razredne nastave, VŠS
  • Nikola Berać (2.b) (zamjena: Ivana Grgić)
    • diplomirani učitelj, VSS

3. razred

  • Ines Grabovac (3.a)
    • nastavnik razredne nastave, VŠS
  • Anita Krznarić (3.b)
    • diplomirani učitelj, VSS

4. razred

  • Eva Markuš (4.a)
    • nastavnik razredne nastave, VŠS
  • Ana Softa (4.b)
    • nastavnik razredne nastave, VŠS

 

Područna škola Šiškovci

 

  • Kristina Karlušić (4. razred) (zamjena: Lucija Obrovac)
    • diplomirani učitelj razredne nastave, VSS
  • Katarina Janković (1. - 2. razred - kombinirani odjel) (zamjena: Ivana Stjepanović)
    • diplomirani učitelj s pojačanim programom iz informatike, VSS
  • Marija Babić (3. razred)
    • diplomirani učitelj, VSS

Predmetna nastava

Hrvatski jezik

  • Jasna Živković, (razrednik 6.a )
    • prof. hrvatskog jezika i književnosti, VSS 
  • Nevenka Bertić
    • prof. hrvatskog jezika i književnosti, VSS
  • Verica Špehar - Vratarić (razrednik 5.b )
    • prof. hrvatskog jezika i književnosti, VSS

Likovna kultura

  • Željko Begović
    • akademski slikar, VSS
  • Slavica Salak Balenović
    • Akademski slikar i kipar, VSS
  • Mirna Galičić
    • Magistra primarne edukacije, VSS

Glazbena kultura

  • Julijana Jukić (razrednik 6.b )
    • profesor glazbene kulture, VSS

Engleski jezik

  • Ivana Bošković (razrednik 7.b )
    • diplomirani učitelj s pojačanim programom iz engleskoga jezika, VSS
  • Jelica Barišić (razrednik 7.a )
    • profesor hrvatskoga i engleskog jezika i književnosti, VSS

Matematika

  • Ana Mrkonjić
    • nastavnik fizike i matematike, VŠS
  • Silvija Grujić
    • nastavnik matematike i fizike, VŠS
  • Marina Stipić
    • magistra edukacije matematike i informatike, VSS

Priroda

  • Marija Blesić
    • profesor biologije, VSS

Biologija

  • Marija Blesić
    • profesor biologije, VSS

Kemija

  • Dinka Kaluđer
    • dipl. ing. prehrambene tehnologije, VSS

Fizika

  • Tomislav Šunjić 
    • profesor fizike i tehničke kulture s informatikom, VSS

Povijest

  • Dragana Valjak 
    • diplomirani učitelj s pojačanim programom iz povijesti, VSS

Geografija

  • Ante Kovačević
    • nastavnik povijesti i geografije, VŠS

Tehnička kultura

  • Marko Zelenić
    • profesor fizike i politehnike, VSS

Tjelesna i zdravstvena kultura

  • Mario Lovrić
    • profesor kineziologije, VSS
  • Ivana Topalović
    • Profesor tjelesne i zdravstvene kulture, VSS

Informatika

  • Domagoj Bujadinović  (razrednik 8.b )
    • profesor fizike i tehničke kulture s informatikom, VSS
  • Tomislav Šunjić 
    • profesor fizike i tehničke kulture s infromatikom, VSS

Njemački jezik

  • Mato Bošković (razrednik 6.c )
    • profesor njemačkoga jezika i povijesti, VSS
  • Ivana Bujadinović (zamjena: Lucija Mrkonjić)
    • profesor njemačkoga jezika i filozofije, VSS

Vjeronauk

  • Martina Pandža
    • diplomirani teolog, VSS
  • Leopold Volf
    • diplomirani teolog, VSS
  • Marija Barukčić (razrednik 8.a )
    • diplomirani teolog, VSS

 

Administrativno osoblje:

  • Tajnica:

Zdravka Pušara, dipl. pravnik

 

  • Računovodstvo:

Marija Buljević, univ. bacc. iur

 

Tehničko osoblje:

  • Domar:

Damir Grgić

Mato Pavlović

  • Kuhar:

Matej Jano

  • Spremač-i/ce:

Ankica Žeravica

Snježana Strukar

Marina Bilić Pavlinović

Kata Futač

Marina Majstorović

Eva Mitrović

Ivica Vincetić

 

 

preskoči na navigaciju