preskoči na sadržaj

Osnovna škola Matija Antun Reljković Cerna

Login
e-Dnevnik poveznica

Popis udžbenika za

školsku godinu 2017./2018.

 

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

Koliko je sati ?

Skockajte web! 2012

Anketa (mala)
Da li pročitaš knjigu koju posudiš u školskoj knjižnici?







Koliko je stupnjeva?

Weather Widget

Tko je trenutno online!  

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 9. 2011.

Ukupno: 942469
Ovaj mjesec: 1873
Ovaj tjedan: 329
Danas: 16
Sandučić povjerenja

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

Prije podne

1. sat     8,00  –   8,45

2. sat     8, 50 –  9,35

Veliki odmor

3. sat       9,50 – 10,35

4. sat    10,40 – 11,25

5. sat    11,30 – 12,15

6. sat    12,20 – 13,05

 

Poslije podne

1. sat     13, 15 – 14,00

2. sat     14,05 –  14,50

Veliki odmor

3. sat    15,05 –  15,50

4. sat   15,55 –  16,40

5. sat    16,45 –  17-30

6. sat    17,35 –  18,20

Logo škole i QR Code

 


QRCode

QR CODE

Vijesti iz MZOS
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
ŽSV - Razredna nastava

Voditeljica Županijskoga stručnog vijeća, na ovome području, je naša kolegica Snježana Ivanković. Kolegica Snježana ima 30 godina radnoga iskustva u radu razredne nastave. Ovo Vijeće obuhvaća područje Babine Grede, Gradišta i Cerne u čijim školama rade sljedeći učitelji i učiteljice:

OŠ Matija Antun Reljković

Cerna

Ines Grabovac (voditelj Šk. aktiva)

Anita Krznarić

Eva Markuš

Ana Softa

Snježana Ivanković

Zdenka Kamenicki

Mara Marijanović

Inka Svirčević

Nikola Berać

Marija Pirić Dolibašić

 

Područna Škola Šiškovci

Katarina Potneh

Marija Babić

Jelena Majstorović

 

OŠ Gradište

Gradište

 

Mara Dretvić

Anica Samardžić

Melita Miličić

Tomislav Vidaković

Anica Jovanovac (voditelj Šk. aktiva)

Ljubica Kristić

Marica Stipica

Marija Glavaević Lakota

 

OŠ Mijat Stojanović

Babina Greda

 

Mira Antonić

Tera Babić

Luca Džoić

Đurđica Štoos (pripravnik)

Marijana Marjanović

Vesna Stojanović

Sanja Vuković

Nevenka Čivić

Mira Pavlović (voditelj Šk. aktiva) 

Programi/ teme stručnih skupova za ovu školsku godinu 2011./2012. su sljedeće:

Partnerstvo i timski suradnički rad učitelja i knjižničara

Rad s nadarenom djecom

Suvremene strategije poučavanja u nastavi hrvatskoga jezika, matematike, prirode i sruštva, glazbene kulture, likovne kulture te tjelesne i zdravstvene kulture

Suvremene strategije poučavanja u razrednoj nastavi

Ključne kompetencije učitelja i učenika

Analize pismenih radova

preskoči na navigaciju