« Svibanj 2017 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Raspored zvonjenja
PRIJE PODNE
1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
veliki odmor 9:35 - 9:45 - podjela hrane za učenike od 1. - 4. razreda
3. 9:45 - 10:30
veliki odmor 10:30 - 10:40 - podjela hrane za učenike od5. - 8. razreda
4. 10:40 - 11:25
5. 11:30 - 12:15
6. 12:20 - 13:05
POSLIJE PODNE
1. 13:15 - 14:00
2. 14:05 - 14:50
veliki odmor 14:50 - 15:05
3. 15:05 - 15:50
4. 15:55 - 16:40
5. 16:45 - 17:30
6. 17:35 - 18:20
Voditeljica Županijskoga stručnog vijeća, na ovome području, je naša kolegica Snježana Ivanković. Kolegica Snježana ima 30 godina radnoga iskustva u radu razredne nastave. Ovo Vijeće obuhvaća područje Babine Grede, Gradišta i Cerne u čijim školama rade sljedeći učitelji i učiteljice:
OŠ Matija Antun Reljković
Cerna
Ines Grabovac (voditelj Šk. aktiva)
Anita Krznarić
Eva Markuš
Ana Softa
Snježana Ivanković
Zdenka Kamenicki
Mara Marijanović
Inka Svirčević
Nikola Berać
Marija Pirić Dolibašić
Područna Škola Šiškovci
Katarina Potneh
Marija Babić
Jelena Majstorović
OŠ Gradište
Gradište
Mara Dretvić
Anica Samardžić
Melita Miličić
Tomislav Vidaković
Anica Jovanovac (voditelj Šk. aktiva)
Ljubica Kristić
Marica Stipica
Marija Glavaević Lakota
OŠ Mijat Stojanović
Babina Greda
Mira Antonić
Tera Babić
Luca Džoić
Đurđica Štoos (pripravnik)
Marijana Marjanović
Vesna Stojanović
Sanja Vuković
Nevenka Čivić
Mira Pavlović (voditelj Šk. aktiva)
Programi/ teme stručnih skupova za ovu školsku godinu 2011./2012. su sljedeće:
Partnerstvo i timski suradnički rad učitelja i knjižničara
Rad s nadarenom djecom
Suvremene strategije poučavanja u nastavi hrvatskoga jezika, matematike, prirode i sruštva, glazbene kulture, likovne kulture te tjelesne i zdravstvene kulture
Suvremene strategije poučavanja u razrednoj nastavi
Ključne kompetencije učitelja i učenika
Analize pismenih radova